top of page

מהו תהליך האימוןתהליך אימון אישי הוא תהליך אינדיבידואלי, המורכב במפגשים אישיים 1X1 ייחודו מתבטא בכך שתוצאות נראות כבר מהמפגש הראשון ולאחר מספר מפגשים נוספים – נוצר שינוי משמעותי שנשמר לאורך זמן.

מפגשי האימון שאני עורכת מתקיימים באווירה ביתית בטוחה ונעימה והם מבוססים בעיקר על שיחות, שאלות ושילוב כלים שונים, לפי צורך אישי. העיקרון המנחה: לא משנה מה היה עד היום, משנה מה אנחנו רוצות מרגע זה והלאה!

אני מאמינה שתפקידו העיקרי של מאמן אישי מקצועי הוא להקשיב, להכיל את החששות ולכוון. כשותפה שלך לדרך, את מקבלת ממני בתהליך האימון ארגז כלים חדש שילווה אותך בכל תחום לאורך כל החיים.

בעזרת הליווי והאימון האישי אני מאפשרת לנשים למנף וליצור את החיים שהן אוהבות ♥ את עצמן בהם להגשים חלומות וגם ליצור אותם . וזה החיים הטובים! אחרי גיל 50 תחומי החיים שמעסיקים אותנו מקבלים התייחסות שונה. ההרכב המשפחתי משתנה,קריירה,שעות פנאי,פרישה מוקדמת וגם פרישה בגיל גמלאות. יש פחד מהשינוי: לעתים בדידות, צער, עלבון ,יש יותר שעות פנאי,המון שאלות עולות ויש גם המון פוטנציאל מה לעשות מפה לשלושים השנים הבאות :-) בשיטת הקו אקטיבי, אני מובילה ומלווה נשים רבות שמוכנות לשנות ולזוז ממקום נח והמוכר כדי להגשים את החלום שלהן לחיים הטובים בגיל +50 ולא אומרות דיי! עכשיו הגיע תורך!!

במהלך המפגש הראשון, מפגש ההכרות, נערוך תאום ציפיות ונבדוק את שביעות רצונך האישית בתחומים החשובים לך, בהתאם לנקודת הזמן בה את נמצאת: משפחה וחברים, קריירה, בריאות, כסף, זוגיות ועוד.

פרספקטיבה רחבה על המכלול של חייך תאפשר לך לקבל נקודת מבט חדשה על הדרך בה את מתנהלת ולהבין בצורה ברורה באיזה תחומים את רוצה להתקדם ולשפר.

לא משנה מהו הקושי, אימון אישי מיועד להניע לפעולות שמביאות לשינוי בגישה. פעולות קטנות שמתאמנות עושות ממפגש למפגש יוצרות תחושה נהדרת של התקדמות, התחדשות, יצירה והתרוממות רוח. לעתים, התוצאות הן הרבה מעבר למה שחלמת...

במידת הצורך, האימון יכול להתבצע גם דרך הטלפון או סקייפ.

80 צפיות0 תגובות
בלוג החיים הטובים זו דרך חיים.png

היי שמי מאירה אור-לבן,
מאמנת אישית ועסקית לנשים,
יזמת מאירות שביל ישראל נשים מטיילות יחד,
מלווה נשים באמצע כל ענייני החיים.

בקצרה:
אני עוזרת לנשים איך להיות יותר מאושרות, נועזות, ובביטוי עצמי מלא
 על ידי מציאת: 
עבודה/עיסוק שהן אוהבות לעסוק בו וגאות בעצמן,
תחביב שמסב להן אושר לטווח ארוך
פנאי רציני – הפורמולה לחיים בריאים ורגועים


 

החזון של הבלוג החיים הטובים זו דרך חיים
נועד לעורר השראה, מוטיבציה, שירות לציבור, לחלוק עם הקוראת חוויות, ושפה מאפשרת ומקדמת. שהכל אפשרי! 
אני חולקת סיפורים אישיים שלי, את החוויות שלי, ואת אורך חיי.

החזון של קבוצת מאירות שביל ישראל נשים מטיילות יחד:
לצאת לשביל עם חבורת נשים זו חוויה מדהימה!
האנרגיות, מצב הרוח, האוכל, הכנת הקפה בשטח, התמיכה, ההקשבה, עידוד והרבה אומץ!
לקום מהספה, מאזור הנוחות שלנו, השכם בבוקר, בחום, בקור, בגשם ובחושך, כדי לטייל בשביל ישראל זו חוויה מאתגרת, הנאה צרופה וכיף גדול!
 
בלוג מאירות שביל ישראל נולד כשהתעורר אצלי הצורך, הכמיהה והתשוקה לשתף ולשחזר את החוויה.

מעבר לסיכום המסלול והצילומים המרהיבים של נופים ופריחה, ותיעוד איך אנחנו מתבוססות בבוץ,

או מטפסות עם רגליים פסוקות על הבולדרים, הדבר שהכי חשוב לי ומרגש אותי זה לכתב את טיול החודש.

כל הפוסטים

bottom of page