• החיים הטובים זו דרך חיים

מהו תהליך האימוןתהליך אימון אישי הוא תהליך אינדיבידואלי, המורכב במפגשים אישיים 1X1 ייחודו מתבטא בכך שתוצאות נראות כבר מהמפגש הראשון ולאחר מספר מפגשים נוספים – נוצר שינוי משמעותי שנשמר לאורך זמן.

מפגשי האימון שאני עורכת מתקיימים באווירה ביתית בטוחה ונעימה והם מבוססים בעיקר על שיחות, שאלות ושילוב כלים שונים, לפי צורך אישי. העיקרון המנחה: לא משנה מה היה עד היום, משנה מה אנחנו רוצות מרגע זה והלאה!

אני מאמינה שתפקידו העיקרי של מאמן אישי מקצועי הוא להקשיב, להכיל את החששות ולכוון. כשותפה שלך לדרך, את מקבלת ממני בתהליך האימון ארגז כלים חדש שילווה אותך בכל תחום לאורך כל החיים.

בעזרת הליווי והאימון האישי אני מאפשרת לנשים למנף וליצור את החיים שהן אוהבות ♥ את עצמן בהם להגשים חלומות וגם ליצור אותם . וזה החיים הטובים! אחרי גיל 50 תחומי החיים שמעסיקים אותנו מקבלים התייחסות שונה. ההרכב המשפחתי משתנה,קריירה,שעות פנאי,פרישה מוקדמת וגם פרישה בגיל גמלאות. יש פחד מהשינוי: לעתים בדידות, צער, עלבון ,יש יותר שעות פנאי,המון שאלות עולות ויש גם המון פוטנציאל מה לעשות מפה לשלושים השנים הבאות :-) בשיטת הקו אקטיבי, אני מובילה ומלווה נשים רבות שמוכנות לשנות ולזוז ממקום נח והמוכר כדי להגשים את החלום שלהן לחיים הטובים בגיל +50 ולא אומרות דיי! עכשיו הגיע תורך!!

במהלך המפגש הראשון, מפגש ההכרות, נערוך תאום ציפיות ונבדוק את שביעות רצונך האישית בתחומים החשובים לך, בהתאם לנקודת הזמן בה את נמצאת: משפחה וחברים, קריירה, בריאות, כסף, זוגיות ועוד.

פרספקטיבה רחבה על המכלול של חייך תאפשר לך לקבל נקודת מבט חדשה על הדרך בה את מתנהלת ולהבין בצורה ברורה באיזה תחומים את רוצה להתקדם ולשפר.

לא משנה מהו הקושי, אימון אישי מיועד להניע לפעולות שמביאות לשינוי בגישה. פעולות קטנות שמתאמנות עושות ממפגש למפגש יוצרות תחושה נהדרת של התקדמות, התחדשות, יצירה והתרוממות רוח. לעתים, התוצאות הן הרבה מעבר למה שחלמת...

במידת הצורך, האימון יכול להתבצע גם דרך הטלפון או סקייפ.

#אימוןאישי #מאמנתאישית #קאוצינג #coaching #אימוןאישילנשים #גילחמישיםפלוס #מאירהאורלבן

מעניין אותך תוכן מרתק, מהנה, מצחיק, עשיר ומלא ערך?
אחת לחודש אני שולחת פוסט שכזה.
בואי, הצטרפי לחווית קריאה 

איך תרצי להתקדם?
אם תשאירי פרטים אוכל לחזור אלייך :-)

מאירה את הדיגיטל

בואי נהיה בקשר

וואטסאפ.png
meira@meira-or-lavan.co.il

כפר סבא, מחוז המרכז, ישראל

054-476-5436

מסנג'ר.png

©כל הזכויות שמורות למאירה אור-לבן  |  054-4765436  |  meira@meira-or-lavan.co.il